Sohbet sitelerinde Kadınların ilgisi Nasıl Çekilir

Sohbet sitelerinde Kadınların ilgisi Nasıl Çekilir

Sohbet sitelerinde Kadınların ilgisini çekmenin Püf noktaları

Sohbet sitelerinde Kadınların ilgisi Nasıl Çekilir

İnternet, kişinin kendi yaşlarındaki insanları bulabileceği ve yeni arkadaşlar edinebileceği sohbet odalarına erişim sağlar. Bu çok ilginç bir kavram ve bu neslin gençlerinin çoğuna bağlı. Bu, herhangi bir dize eklenmeden arkadaş edinmenin yeni ve yenilikçi bir yoludur ve aynı zamanda çok eğlencelidir.

Sohbet odalarında kadınları nasıl çekebilirim? Her şeyden önce, tüm kadınlarla çalışacak standart bir kurallar kümesi arıyorsanız, unutun. Eğer birisi böyle sihirli bir formüle sahip olduğunu iddia ederse, ya son derece cahil ya da hileli olmalı. Her kadın farklıdır ve bir kadını çeken şey bir diğerini rahatsız edebilir.

Öyleyse, kendinizi donatmanın ve kadınları çevrimiçi çekme şansınızı artırmanın bir yolu yok mu? Kesinlikle var, ancak mesele şu ki, insanların çoğunluğunun nasıl tepki vereceğine dair genel yönergeler verilebilir. İlerlerken, sağduyunuzu ve fakültelerinizi kullanarak yaklaşımınıza ince ayar yapmak zorundasınız.

Şimdi kadınları genellikle erkeklere çevrimiçi olarak çeken veya çekmeyen şeylere bakalım. Bir erkek ve bir kadın arasında, özellikle karşı cinse ilgi söz konusu olduğunda, bazı büyük farklılıklar vardır. Bir kadın fiziksel görünümden daha az etkilenir ve kişilik özelliklerinden daha fazla etkilenir. Bir kadın da bir ilişki kurmada daha yavaştır, ancak uzun vadede sürdürmeyi tercih eder. Başka bir deyişle, bir kadın değer verdiği özelliklerin sinyallerini arar, ilişkinin olgunlaşmasına izin vermek için zaman alır ve kalıcı bir ilişki arar.

Çevrimiçi sohbet odaları kavramı temelde yeni insanlarla tanışmak ve hiçbir ip olmadan onları tanımak için bir arena açtı. Bütün mesele eğlenmek ve yeni arkadaşlar edinmek. Bu şeylerin tümünde ciddi bir şey yok. Ama sonra kızlar doğal engellemelerini tamamen dökemezler ve karşı kişide biraz ciddiyet beklerler.

Çevrimiçi sohbet durumunda, hatırlanması gereken ilk nokta, diğer kişinin sizi görememesidir. Açılış çizgileri size biraz eğlenceye açık oldukça ciddi bir adam olarak göstermelidir. Diğer taraftaki kişiyi gerçekten bilmediğiniz için, başlamak için yanlış bir isim kullanmaya dikkat etmelisiniz. Bu bir takım olasılıkları ve problemleri beraberinde getirir. Daha parlak tarafta, anlamsız olmadan sadece bir dokunuş dokunuşu öneren çekici bir isim düşünme fırsatı verir. Dezavantajı, bu gerçeği bildiğinizde sizi çok güvenilir değil olarak gösterebilir. Yani bununla başa çıkmak için yollar bulmanız gerekecek.

Birçok çalışma kadınların mizah duygusu sevdiğini göstermiştir. Bu nedenle, buzu kırdığınızda, kendinizi biraz kahkaha yaratabilecek bir adam olarak gösterip gösteremeyeceğinize bakın, ama kendinizi en azından başlamamak için çapkın bir kişi olarak göstermemeyi unutmayın.

Başlangıçta, pick up hatları kullanmamaya ve bir kadından bir gece standları istememeye çalışılmalıdır. Bunun dişiyi çekme şansınızı mahvedebileceği ihtimalleri var. Daha yakın ve belki daha açık hale gelmeden önce kızı daha iyi bir konfor seviyesine getirmek her zaman iyidir. Ayrıca, gerekli güveni de sağlamalı ve onu kadına dokunmak için sözlerinle göstermelisin. Sizinle sohbet etmeye devam etmesini isteyen bir kadınla konuşurken, sözleriniz ve davranışlarınızla algılanan güven. Unutmayın, çevrimiçi sohbetler sırasında hiç kimse ciddi bir ilişki kurmak istemez; bu yüzden sohbetin başlangıcında klişe aşk ifadeleri yapmadığınızdan emin olun, bu genellikle onu çekmek yerine dişiyi kapatır.

Son tahlilde, bir kadın öne çıkan ve çeken kişinin kendi tarzı ve davranışları. Kimse size standart kuralları uygulayamasa da, verebileceğimiz birkaç ipucu var.

Bir sonraki yazımız Canlı Sohbet Odalarında Yeni İnsanlarla Buluşma makalemize göz atabilirsiniz..

24 Temmuz 2020 - 22:34

GEBER

206 views

1 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

  Bizde Sohbet

  17 Eylül 2020

  28 views

  Bizde Sohbet

  Bizde sohbet Günlük hayatımızın kalabalığından ve sorunlarından uzaklaşmak için sohbet sitelerine giriş yaptığınızda kendinizi daha güvende ve rahat...

  Kolay Sohbet

  16 Eylül 2020

  18 views

  Kolay Sohbet

  Kolay Sohbet Bizler Aslında en kolay olan ve en basit olan kendimize yormadan sohbet edebileceğiniz güven duyulan bir ortamda tanışmak istediğimizi insanlarla...

  Dini Sohbet Odaları

  15 Eylül 2020

  30 views

  Dini Sohbet Odaları

  Dini Sohbet Odaları Allahu Teala bize Akıl beyin düşünce vermiş bize verilan sünnet ve farzları yerine getirmeniz gerekli olduğu gibi Salihli bir kul olmak...

  Seviyeli sohbet

  14 Eylül 2020

  24 views

  Seviyeli sohbet

  Seviyeli sohbet Sohbet etmek istediğimiz zaman giriş yaptığımız odalarda Tabii ki seviyeli sohbet arıyoruz Bu sayede de istediğimiz gibi sohbet edebilmek...


Sende sohbetin.org Chat Odalarına katıl sohbet odalarının farkını hisset! Canlı chat odaları sitesi sohbetin.org

Neden Biz!

 • Kaliteli
 • Daimi
 • Eglenceli
 • Seviyeli