Sohbet sitelerinde Kadınların ilgisi Nasıl Çekilir

Sohbet sitelerinde Kadınların ilgisi Nasıl Çekilir

Sohbet sitelerinde Kadınların ilgisini çekmenin Püf noktaları

Sohbet sitelerinde Kadınların ilgisi Nasıl Çekilir

İnternet, kişinin kendi yaşlarındaki insanları bulabileceği ve yeni arkadaşlar edinebileceği sohbet odalarına erişim sağlar. Bu çok ilginç bir kavram ve bu neslin gençlerinin çoğuna bağlı. Bu, herhangi bir dize eklenmeden arkadaş edinmenin yeni ve yenilikçi bir yoludur ve aynı zamanda çok eğlencelidir.

Sohbet odalarında kadınları nasıl çekebilirim? Her şeyden önce, tüm kadınlarla çalışacak standart bir kurallar kümesi arıyorsanız, unutun. Eğer birisi böyle sihirli bir formüle sahip olduğunu iddia ederse, ya son derece cahil ya da hileli olmalı. Her kadın farklıdır ve bir kadını çeken şey bir diğerini rahatsız edebilir.

Öyleyse, kendinizi donatmanın ve kadınları çevrimiçi çekme şansınızı artırmanın bir yolu yok mu? Kesinlikle var, ancak mesele şu ki, insanların çoğunluğunun nasıl tepki vereceğine dair genel yönergeler verilebilir. İlerlerken, sağduyunuzu ve fakültelerinizi kullanarak yaklaşımınıza ince ayar yapmak zorundasınız.

Şimdi kadınları genellikle erkeklere çevrimiçi olarak çeken veya çekmeyen şeylere bakalım. Bir erkek ve bir kadın arasında, özellikle karşı cinse ilgi söz konusu olduğunda, bazı büyük farklılıklar vardır. Bir kadın fiziksel görünümden daha az etkilenir ve kişilik özelliklerinden daha fazla etkilenir. Bir kadın da bir ilişki kurmada daha yavaştır, ancak uzun vadede sürdürmeyi tercih eder. Başka bir deyişle, bir kadın değer verdiği özelliklerin sinyallerini arar, ilişkinin olgunlaşmasına izin vermek için zaman alır ve kalıcı bir ilişki arar.

Çevrimiçi sohbet odaları kavramı temelde yeni insanlarla tanışmak ve hiçbir ip olmadan onları tanımak için bir arena açtı. Bütün mesele eğlenmek ve yeni arkadaşlar edinmek. Bu şeylerin tümünde ciddi bir şey yok. Ama sonra kızlar doğal engellemelerini tamamen dökemezler ve karşı kişide biraz ciddiyet beklerler.

Çevrimiçi sohbet durumunda, hatırlanması gereken ilk nokta, diğer kişinin sizi görememesidir. Açılış çizgileri size biraz eğlenceye açık oldukça ciddi bir adam olarak göstermelidir. Diğer taraftaki kişiyi gerçekten bilmediğiniz için, başlamak için yanlış bir isim kullanmaya dikkat etmelisiniz. Bu bir takım olasılıkları ve problemleri beraberinde getirir. Daha parlak tarafta, anlamsız olmadan sadece bir dokunuş dokunuşu öneren çekici bir isim düşünme fırsatı verir. Dezavantajı, bu gerçeği bildiğinizde sizi çok güvenilir değil olarak gösterebilir. Yani bununla başa çıkmak için yollar bulmanız gerekecek.

Birçok çalışma kadınların mizah duygusu sevdiğini göstermiştir. Bu nedenle, buzu kırdığınızda, kendinizi biraz kahkaha yaratabilecek bir adam olarak gösterip gösteremeyeceğinize bakın, ama kendinizi en azından başlamamak için çapkın bir kişi olarak göstermemeyi unutmayın.

Başlangıçta, pick up hatları kullanmamaya ve bir kadından bir gece standları istememeye çalışılmalıdır. Bunun dişiyi çekme şansınızı mahvedebileceği ihtimalleri var. Daha yakın ve belki daha açık hale gelmeden önce kızı daha iyi bir konfor seviyesine getirmek her zaman iyidir. Ayrıca, gerekli güveni de sağlamalı ve onu kadına dokunmak için sözlerinle göstermelisin. Sizinle sohbet etmeye devam etmesini isteyen bir kadınla konuşurken, sözleriniz ve davranışlarınızla algılanan güven. Unutmayın, çevrimiçi sohbetler sırasında hiç kimse ciddi bir ilişki kurmak istemez; bu yüzden sohbetin başlangıcında klişe aşk ifadeleri yapmadığınızdan emin olun, bu genellikle onu çekmek yerine dişiyi kapatır.

Son tahlilde, bir kadın öne çıkan ve çeken kişinin kendi tarzı ve davranışları. Kimse size standart kuralları uygulayamasa da, verebileceğimiz birkaç ipucu var.

Bir sonraki yazımız Canlı Sohbet Odalarında Yeni İnsanlarla Buluşma makalemize göz atabilirsiniz..

24 Temmuz 2020 - 22:34

GEBER

622 views

1 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

  Lezbiyen Sohbet

  20 Ekim 2020

  579 views

  Lezbiyen Sohbet

  Lezbiyen Sohbet ve Chat Odaları Sanal odaların vazgeçilmeyen tarafı yeni insanlarla tanışma ve kaynaşma yenilikler ve ayrımcılık yapmayanıdır. Kişilerle...

  Travesti Sohbet Odaları

  15 Ekim 2020

  540 views

  Travesti Sohbet Odaları

  Travesti Sohbet Odaları & Chat Siteleri Kullanıcıların tamamen Özgür iradesi ile beraber katılım sağladıkları sanal sohbet odalarında özel insanların...

  Transseksüel sohbet

  14 Ekim 2020

  296 views

  Transseksüel sohbet

  Transseksüel Sohbet ve Chat Odaları Dünyanın her yerinden katılım sağlamayı başaran ve kendisini geliştirilmekte olan ve ifade etmeye çalışan kullanıcılarla...

  İstanbul Sesli Chat Odaları

  12 Ekim 2020

  300 views

  İstanbul Sesli Chat Odaları

  İstanbul Sesli Chat Odaları ve Tanışma Fırsatı Sohbetlerinizi seviyeli bir çizgide sürdürebilmek ve istanbul sesli chat odaları imkanları ile yeni kişilerle...


Sende sohbetin.org Chat Odalarına katıl sohbet odalarının farkını hisset! Canlı chat odaları sitesi sohbetin.org

Neden Biz!

 • Kaliteli
 • Daimi
 • Eglenceli
 • Seviyeli